Magia miłosna stosowana w bardzo wielu problemach.

11 sierpnia, 2021 0 przez admin

Magia miłosna jest stosowana w wielu kwestiach i jest nam dobrze znana od wieków. Również w dzisiejszych czasach uroki miłosne są czasami stosowane. Podstawowym powodem, dla którego osoba podejmuje decyzję o wykonaniu rytuału miłosnego, jest silna potrzeba odzyskania partnera. Są jednak też inne przeznaczenia tego ciekawego rytuału, dlatego że może przyciągnąć także nową miłość. Warto jednak pamiętać, żeby uroku miłosnego nie odprawiać samodzielnie. W szczególności, kiedy nie mamy zbyt dużego doświadczenia w dziedzinie ezoteryki. Istotne jest też, by być pewnym, kiedy decydujemy się na rytuał miłosny.

Rytuały miłosne to obrzędy, jakie odbywają się z udziałem świec, gdyż w ten sposób tworzona jest tajemnicza atmosfera a także wyjątkowość tego wydarzenia. Musimy wiedzieć, iż magia świec wzmacnia rytuał miłosny. Zazwyczaj zasadniczym elementem rytuału jest wypowiedzenie pewnej formułki z wykorzystaniem przedmiotu, który pochodzi do osoby, którą chcemy w sobie rozkochać. W momencie kiedy nie masz żadnej rzeczy danej osoby, to istnieje możliwość użyć specjalnych ziół czy kamieni. Powinno się przygotować siebie a ponadto pomieszczenie do rytuału. Najlepiej jest wybrane pomieszczenie uprzednio przewietrzyć a ponadto ustawić urządzenia, jakie sprzyjają magii miłosnej.

Bardzo często też przy magii wykorzystuje się kolor czerwony, który najczęściej kojarzony jest z wielką miłością a także jest od dawna symbolem uczucia. Jest możliwość także połączyć czerwień z bielą. Kolor biały symbolizuje czystość zamiarów osoby, która wykonuje rytuał. Wszelkie te czynności mają wzmocnić rytuał. Dawniej zwracało się uwagę na fazy księżyca. Proszono też o pomoc żywioły: woda, ziemia, wiatr, ogień. Bardzo często takie uroki przeprowadzają kobiety, jednak zdarza się, że i faceci proszą o pomoc w swojej sytuacji. Jednakże powinno się wiedzieć, iż właściwie każdy rytuał jest pracą z niezwykle silnymi energiami i energiami. Najlepiej jest, aby przeprowadzić miłosny urok bez pośpiechu. Taki rytuał może pomóc nam w zrealizowaniu chęci, ażeby ważna dla nas osoba wróciła, ale również należy wiedzieć, iż ten urok nie zadziała od razu. Bardzo popularnym rytuałem miłosnym jest rytuał egipski. Odprawiany jest on przy użyciu egipskich rekwizytów , które są naznaczone energią tamtejszych kapłanów. Osoba, która prowadzi, rytuał miłosny dokłada własną energię do używanych przedmiotów. Pokłady energii umieją przynieść wyjątkowe efekty. Można również użyć uroku spętanej duszy, jednakże jest on kojarzony z czarną magią. Dlatego tez nie każdy chętny się na ten urok decyduje.

Rytuał ten polega na tym, że osoba, na którą zamierzamy zrobić rytuał, jest zniewolona. To niemała ingerencja w osobę, którą kochamy, która tak traci swoją własną wolną wolę. Wtedy także może stać się tak, że ta osoba nie będzie kochać nas prawdziwie. Nie jest zalecane wykonywanie tego rytuału w przypadku nastolatków, gdy to przeważnie miłość jest chwilowa. Dobrze, ażeby uroki miłosne sprawdzone uroki czary skuteczne parały się osoby pełnoletnie, całkowicie świadome konsekwencji. Zabawy z magią posiadają zarówno zwolenników, jak również ludzie temu przeciwnych.