Kobiety lubią chwalić się swoimi nowymi związkami w internecie.

22 stycznia, 2021 0 przez admin

Chodząc do szkoły, ulegamy nie tylko namowom nauczycieli do tego, aby wytrwale się uczyć, ale także namowom naszego serca. Mija nas na korytarzach dość duża ilość koleżanek wyjątkowej urody. Czasami, mając szczęście, możemy mieć taką piękną dziewczynę w jednej klasie. Próbujemy flirtów, rozbudowanych intryg, szczególnych chwytów, by tylko udało się przyciągnąć “tej jedynej”. W końcu się udaje. Jesteście parą, lecz coś się między wami nie układa. Rozstajemy się, co daje pewną ulgę, lecz po niedługim czasie okazuje się, iż nie potrafisz przestać o niej myśleć. Powstaje zatem problem: jak odzyskać byłą?

 

Musimy w takich sytuacjach myśleć i działać metodycznie. Bardzo istotnym kłopotem jest przyczyna rozstania. Trudno jest wrócić do byłej dziewczyny, gdy zdradziliśmy ją z inną. Powinniśmy wówczas odzyskać znowu jej zaufanie, a to ciężka droga i nie w każdej sytuacji prowadzi do sukcesu. Rzecz jest znacznie łatwiejsza, jeżeli rozeszliśmy się, gdy wzajemne uczucie osłabło oraz coś się wypaliło. Wtedy wystarczy, że po pewnym czasie znowu się spotkamy, a na pewno znowu zaiskrzy. W pewnych sytuacjach jednakże powinniśmy najpierw udowodnić, iż zaszła w nas duża zmiana. Powód zerwania jest więc sprawą kluczową! Potem musimy się dowiedzieć, jaki jest obecny status naszej byłej. W szkole będziemy mogli się tego dowiedzieć bardzo szybko, gdyż nigdy nie braknie osób, które powiedzą nam o nowym związku naszej byłej dziewczyny. Jeśli nie posiadamy takich informacji od przyjaciół, zostaje nam zawsze facebook, twitter albo inne portale, z których, korzysta. Kobiety lubią chwalić się swoimi związkami w internecie. Portale pomagają nam również określić nastrój naszej byłej dziewczyny. W momencie kiedy wrzuca cytaty filozofów, refleksyjne ilustracje i teksty, to dobra nasza!

 

Cały czas tęskni i wyczekuje na twój krok. Możemy wtedy się odezwać neutralnie oraz próbować bardzo delikatnie oraz z dużym wyczuciem odzyskać na początek jej nadszarpnięte zaufanie, a w późniejszym czasie również jej serce. Jednakże jeżeli dodaje fotki z imprez, ukazujące, jak dobrze się bawi, to znaczy, że chce o waszym związku zapomnieć jak najszybciej się da. Można wtedy delikatnie odwdzięczyć się w taki sam sposób (lecz bez przesady!). Bez wątpienia błyskawicznie rozpocznie z nami brutalną rozmowę przez sms-y! Jej wzburzenie może być naszym sprzymierzeńcem, kiedy będziemy je potrafili odpowiednio wykorzystać i ukierunkować. Takie emocje to znak ogromnego zaangażowania. Warto mieć to na uwadze! Jako były chłopak dobrze znamy naszą byłą. Wiemy jak się zachowuje, gdy jej przykro. Wiemy, co może nas czekać kiedy odezwiemy się po rozstaniu. Przeważnie kobiety mają wyjątkowo drapieżne charakterki, zatem też musimy zademonstrować pazury, jednocześnie zapewniając gotowość ich schowania.

 

Musimy mieć na względzie, iż decyzja co do ewentualnej wspólnej przyszłości, niestety, zazwyczaj zależy od dziewczyny. Jakichkolwiek jednak tricków byśmy nie próbowali, to zawsze najbardziej istotne jest nasze uczucie. Jeżeli to był związek na poważnie, dla którego jesteśmy w stanie wiele z naszej strony poświęcić, to wystarczy to ukazać naszej byłej – ukazać, że żar naszej miłości jest tylko dla nie!